İnşaat ve Segmentleri

  1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; işyeri ticarethane inşaatlarım yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arza ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, satmak ve kiraya vermek.
  2. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut,iş hanları, fabrikalar, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek, satmak ve kiraya vermek.
  3. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık attırma,eksiltme,teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapılan her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
  4. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek, işletmek devir almak.
  5. Her türlü inşaat malzemesinin üretimini, üretimle ilgili tesisleri yapmak, satmak, kiraya vermek, işletmek devir almak ve devretmek.
  6. Her türlü dekorasyonla ilgili olarak; spor salonlarının saha çizimi, her tür bina ve işyerlerinin boya,parke ve cam cam, duvar kağıdı,her tür hah, asma tavan,kartonpiyer,su ve elektrik tesisatı, çatı imalatı, kalorifer tesisatı ve bütün tadilat işlerini yapmak.
  7. Yurt içi ve yurt dışında her türlü arsa,arazi, bina, daire ve villa işyerleri ve tesis alım satımı kiralama ve kiraya verme emlak ve gayrimenkul alınıp satılması emlak alana ve satana aracılık etmek bunlar üzerinde kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis etmek ve ettirmek yurt içi ve yurt dışında emlak ofisi açmak.