Tekstil-Beyaz Eşya-Mobilya

  1. Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları ve perakende alım satımım imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
  2. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul konfeksiyon ürünlerinin üretimi, toptan ve perakende imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
  3. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, gömlek, ceket, palto, etek, kravat, gibi giyim eşyalarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerinin, nişanlıklarının dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtım, ithalat ve ihracatını yapmak.
  4. Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, yemek odası, genç odası, koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlanması, ithalat ve ihracatını yapmak.
  5. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü ahşap merdiven, ahşap merdiven korkuluğu, ahşaptan ev ve işyeri ürünleri, ahşap üzerine her türlü mamulün imalatım, pazarlamasını, dahili ticaretini yapmak. Mobilya imalatı için gerekli olan her türlü orman ürünleri ve mamullerinin alimim, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak.
  6. Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri; buzdolabı, bulaşık, çamaşır makineleri, triko ve nakış makineleri teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları, saç kurutma makinesi alımı, satımı, tamir ve bakımını, bunlarla ilgili yedek parça akşamlarının ithalatı,ihracatı, toptan ve perakende alım satımı. Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek, devretmek.
  7. Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalat, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri endüstriyel büro, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servisi sağlayıcılığı yapmak.